BETON ŞIRA

HER GÜN AÇIĞIZ

08:00 - 20:30

ŞİFA DEPOSU —

BETON ŞIRA


Gizli Tarif Ustasının şifa deposu bu özel içeceğini yaz aylarında şubelerimizde tadabilirsiniz.

ŞIRA insan sağlığına o kadar çok faydası vardır ki, bilim insanları ŞIRA’yı bitkisel süt olarak tanımlamaktadır. Sadece bu tanım bile, ŞIRA’nın ne denli önemli olduğunu açık bir şekilde vurgular niteliktedir. ŞIRA’nın birçok faydası bulunurken, hiç şüphesiz bu faydaların en önemlileri ise şunlardır. ŞIRA, kan yapıcı bir bir özelliktedir ve bunun yanı sıra vücutta aynı zamanda antioksidan görevi de görmektedir. Bu antioksidan görevi, vücudu birçok hastalığa karşı dirençli hale gelmesini sağlar. ŞIRA, özellikle de kalp hastalıklarına karşı oldukça etkilidir. Yine, çağımızın en büyük hastalıklarından birisi olan kanser riski de, ŞIRA’nın etkileri sayesinde azalmaktadır.

ŞIRA birçok hastalığa karşı vücudu bir kalkan vazifesi görerek korurken, bunu içeriğinde bulundurmakta olduğu A,B ve C vitaminleri, demir ve potasyum sayesinde gerçekleştirmektedir. ŞIRA, insan sağlığı açısından oldukça önemli olan bu maddeleri bünyesinde zengin bir şekilde bulundurmaktadır. Bu maddeler, vücudun hastalıklara karşı direncini artırma özelliğine sahiptir. ŞIRA’nın antioksidan özelliği, vücutta kanser hücrelerinin oluşumuna engel olmaktadır. ŞIRA, vücutta akış halinde olan kanı sulandırdığı yapılan araştırmalarla belirlenmiştir. Bu özelliğin de, kalp krizini engellediği ortaya çıkarılmıştır.


ŞIRA, içeriğinde bulundurduğu maddeler sayesinde, kanser ve kalp krizi riskini azaltır, vücudu hastalıklara karşı korur ve kalp hastalıklarının oluşumunu engeller. ŞIRA’nın insanlara faydaları bunlarla bitmemektedir. ŞIRA’nın sahip olduğu antioksidan özelliği, aynı zamanda güzellik açısından da oldukça etkilidir. Cildin yaşlanmasını engellemektedir. ŞIRA, bu nedenle özellikle de kadınlar arasında oldukça fazla tüketilmektedir. Bu şifa kaynağının sahip olduğu bu özellik, doğal güzellik maddesi olarak da görülmektedir.

ŞIRA’nın, vücuttaki kan akışına da faydaları olduğu söylenmektedir. Bu şifa kaynağı, kanda yer alan ve görevi Oksijen taşıma olan Hemoglobin hücrelerinin üretimini artırmaktadır. Bunun nedeni ise, ŞIRA’nın içerisinde bulunan demir ve de potasyum maddeleridir. Yine bu şifa kaynağı, vücutta yer alan toksit maddelerin vücuttan atılmasında da oldukça etkilidir. Vücudun enfeksiyonlara karşı korunması da, zengin besin maddelerine sahip üzüm suyunun diğer bir özelliği arasında yer almaktadır. Özellikle gelişim dönemindeki çocuklar için oldukça önemli olan bağışıklık sisteminin güçlenmesi, ŞIRA’nın faydaları arasında sayılmaktadır.


ENFES TAT —

Bilim dünyasında, faydaları nedeniyle bitkisel süt olarak da adlandırılan üzümün içerisindeki şeker, doğal şekerdir. Bu doğal şeker, vücutta çok çabuk çözünür ve de bu nedenle vücuda enerji vermektedir. Bu özellik, ŞIRA’nın iyi bir enerji kaynağı haline getirmektedir. ŞIRA, yüksek tansiyon, emboli ve varis gibi hastalıklara karşı da koruma sağlamaktadır. Yine damar hastalıkları ve kan pıhtılaşması gibi hastalıklara da bitkisel sütün iyi geldiği anlaşılmıştır. Uzmanlar ise, sağlıklı yaşam için günde 1 bardak ŞIRA içmeyi önermektedir.


İLETİŞİM